Lázně Hajdúszoboszló

Hunguest Hotel Béke**** v lázních Hajdúszoboszló.Většina maďarských hotelů se nezapojuje do prodeje dnes tak módních "slevomatů". Hlavně hotely nabízející vysoce kvalitní služby za rozumnou cenu se nepřipojí do žádných systémů "slevomatů". Stručně řečeno, v Maďarsku není módní si kupovat dovolenou na "kupony".
Nicméně některé hotelyobčas vyhlašují speciální akce, ale pokoje vyčleněné pro danou akci si mohou prodat i sami i bez zprostředkovatelů.
Slevy a akce nejsou pravidelné. Důvody jsou jednuduché: za prvé jejích ceny jsou více-méně rozumné a za druhé vytíženost maďarských hotelu celoročně je vyrovnaná a poměrně vysoká.
Největší maďarský hotelový řetezec Hunguest Hotels vlastnící především hotely v maďarských lázní občas, ročně 2-3 vyhlašuje akční pobyty. Na únor 3 hotely vyhlásili akční pobyty v lázních Hajdúszoboszló. Jde o hotely Hunguest Hotel Aqua-Sol****, Hunguest Hotel Apollo**** a Hunguest Hotel Béke****. Pro jejích nabídku stačí kliknout na odkaz.

Maďarské lázně Hegykő - volejte česky!

Informace mimo obsahu této stránky poskytujeme výhradně klientům, kteří si zajistili ubytování přes tyto stránky. Písemní kontakt přes menu E-mail. +36 30 680 2626
Vytvořeno službou VeresWeb/Webnode