Dovolená Maďarsko 2013 aneb proč Maďarsko?

Největší hotelový řetězec Maďarska HunguestHotels Vám nabízí přes 20 hotelů na území Maďarska.Chystáte se na dovolenou do Maďarska?
Pokud ne, přečtěte si prosím pozorně tento článek a uvidíte, přesvědčím Vás.
Pokud ano, pak Vám jistě pomůže pár typů a rad.
Dovolená je nákladná věc, ale šetřit se musí. Kde? Pár typů, kde a jak můžete ušetřit peníze (a nervy). Nakupovat dovolenou pokud to jde, přímo u "pramene", totiž na místě, kam máte namířeno. Neplatit dovolenou v celé výši dlouhé měsíce před jejím uskutečněním. Když už platíte, plaťte přímo poskytovateli služeb. Ušetřit můžete také na dopravě, pokud si vyberete třeba okolní státy.
Jednou větou: dovolená je tím levnější, čím blíže směřujete, čím lepší jsou platební podmínky a čím méně služeb čerpáte od zprostředkovatelů.
Vyberte si Maďarsko a uvidíte, že všechny výše popsané podmínky se Vám splní. Maďarsko je blízko, informací v češtině je dostatek, nemusíte využít služby zprostředkovatelů a ve většině případů ani nemusíte platit předem.
Předpokladem všeho však je, Vaše připravenost vyřídit si dovolenou pomocí internetu. Jak na to? Najít si informační zdroj nejlépe v češtině a vše si vykomunikovat, zařídit česky a pokud možno, jak jsem psal výše u "pramene", čili přímo v Maďarsku.
Že to není možné? Ale ano, je.
Další část článku budu věnovat typům, radám na téma - Kam v Maďarsku.

Lázně Mosonmagyaróvár

Vzdálenost třeba z Brna jen 170 km, doprava - perfektní autem, ale i autobusem Student Agency. Některé hotely si pro Vás zajedou na zastávku mezinárodní linky do města Győr. Pokud ne, jednu cestu pořídíte za 35 Euro. Pěkné lázně, ideální pro každého, i pro pobyt s dětmi. Vše jde vyřídit česky. Doporučuji vybrat si hotel, který je propojen s lázněmi a je tak zajištěn pohodlný pohyb mezi lázněmi a hotelem. Samostatná vstupenka do lázní totiž nebývá levná.

Lázně Bükfürdő

Vzdálenost z Brna 236 km. Kariéra lázeňské vody v Büku začala před 25 lety, když hledači ropy, pracující v této oblasti, byli odměněni za svou práci šedesátimetrovým gejzírem vody. Dnes se jedná o největší a nejmodernější vícegenerační středisko, které plní veškeré požadavky. Kromě lečebných bazénů má nespočet vodních atrakcí a možností k aktivnímu odpočinku. A samozřejmě dobré hotely, kde si můžete zajistit vše dopředu a to česky. A platba - jak jinak - až na místě.

Lázně Hegykő

Vzdálenost třeba z Brna jen 250 km, ideální doprava, pravda jenom osobním autem. Malá vesnička, malé rodinné lázně. V lázních je plovárna, dětský bazén, velká zelená plocha. Nabídka ubytování cenově dostupná. Milí lidé, i když Vám nebudou rozumět, ale vše předem si můžete vykomunikovat česky. Míříte-li sem, nenechte doma kola. Vede zde jedna z nejkrásnějších cyklotras kolem jezera Fertő (Neziderské jezero).

Lázně Hévíz

Vzdálenost z Brna jen 321 km, vede sem dobrá komunikace. Doporučuji dospělým osobám. Horkovodní přírodní léčivé jezero je zárukou nezapomenutelné dovolené. Výběr ubytovacích kapacit obrovský, zkrátka pro každou peněženku. V městečku se vždycky něco děje, v parcích Vás okouzlí od brzkého jara do pozdního podzimu moře květin. Kola nenechte doma, byla by to velká škoda. Ale když už se tak stane, pak si lze bez problému kolo pronajmout. Pobyt si můžete vyřídit česky a platit budete až na místě.

Alsópáhok u Hévízu

Vzdálenost z Brna jen 322 km. Hévíz bych dětem nedoporučoval, ale Alsópáhok u Hévízu určitě ano. Zajistíte si sem jenom jednou dovolenou s dětmi a uvidíte, že se sem Vaše děti budou chtít vrátit. Neříkám, že jsou služby v tomto rodinném komplexu levné, ale tvrdím, že jsou na světové úrovni. A za kvalitu se platí.
Pobyt si můžete zařídit česky, platit budete zálohu a to přímo hotelu.

Lázně Zalakaros

Vzdálenost z Brna je 352 km. V lázeňském městě Zalakaros je každý den v roce  – ať je jaro, léto, podzim či zima – výrazně více hostů, seniorů, rodin s dětmi a mládeže ze všech koutů světa než místních obyvatel. Na své potomky zde dávejte pozor, aby se neztratili. Areál je rozlehlý a disponuje vším, co potřebuje mládež, děti, nebo lidé zralého věku. Vše jde zajistit česky a platit budete až na místě.

Lázně Tiszakécske

Vzdálenost z Brna je 447 km. Návštěva lázní, patřících rodině Szabó, se navdory větší vzdálenosti určitě vyplatí. Za odměnu však jedete na celém území Maďarska po vysoce kvalitní dálnici. Poslední úsek po normální silnici Vám umožní nahlédnout do nefalšované maďarské nížiny. Za městem Kecskemét po 20 km dorazíte do lázní Tiszakécske. Čekají Vás pěkné lázně, možno říci ráj pro každou generaci, luxusní apartmány za normální cenu. Zařídíte vše v češtině, platíte zálohu a zbytek na místě.

Šťastnou cestu!

Maďarské lázně Hegykő - volejte česky!

Informace mimo obsahu této stránky poskytujeme výhradně klientům, kteří si zajistili ubytování přes tyto stránky. Písemní kontakt přes menu E-mail. +36 30 680 2626
Vytvořeno službou VeresWeb/Webnode