Doporučené ubytovací možnosti v lázních Hegykő:

 

Nabízíme akční pobyty v lázních Hegykő v Natura Vita apartmánech na 5 dnů pouze za 277 € pro 2 osoby!
Více zde: Akční nabídka v Natura Vita

Nabízíme pořízení Dárkových poukazů pro Vaše blízké v nejlepším panzionu v lázních Hegykő!
4 denní (3 nocí) pobyt v libovolných dnech v týdnu v časovém intervalu
leden - 1. březen 2020 pro 2 osoby za 270 € a po
1.březnu 2020 za 324 € vč. polopenzí formou švédských stolů a vstupenek do lázní.
více informcí o Tornácos*** nebo můžete poptávat případně objednat ihned Dárkový poukaz

Tornácos Ház***
Doporučujeme hostům, kteřý si chtějí užít rekreaci ne jenom v lázních, ale přímo v hotelu si přejí užít wellness! Véhlasná kuchyň - pobytové balíčky se nabízejí s bohatou polopenzí - český jídelníček. V balíčcích i vstupenka do lázní. Vzdálenost od vchodu lázní 70 m.
Marben Panzió***
Ekonomické řešení k Vasímu pobytu - pobytové balíčky se nabízejí s bohatou snídaní a se vstupenku do lázní. Letní balíčky nabízíme se značnou slevou. V tomto panzionu nepostrádáte ani wellnes - k dispozici wellness záhrada. V létě venkovní plovárna.
Natura Vita Apartmány
Perfektní výběr je-li Vás více nebo jste rodina a upřednostňujete sebezásobování. Plnokomfortně zařízené apartmány jen pár metrů od lázní. Ceny apartmá obsahují i vstupenku do lázní denně s neomezeným pohybem mezi ubytování a lázní.
Sá-Ra Termál Panzió
Nejatraktivnější ubytování přímo v lázních u bazénů. Pravdou však je, že obsazenost těchto pokojů je teměř 100%. Zde se zajišťuje ubytování s předstihem minimálně 9-11 měsíců předem.
Od 1. dubna 2019 je již v provozu nová, přízemní budova penziónu a to přímo na území lázní. Zde nabízíme 8 nových, dvoulůžkových pokojů s terasou a čajovou kuchynkou! Poptávejte a rezervujte si včas - pokud neni pozdě Podívám se na nabídku.

Lázně Hegykő na Západním Zadunají je součástí světového dědictví a Národního parku Fertő-Hanság. Zdejší voda byla klasifikována na léčební vodou v roce 2004. Voda lázní vytryskující z hloubky 1434 metrů, o teplotě 55 °C je léčebná voda obsahující chlorid sodní a alkalických uhličitanů,  je trochu tvrdá a obsahuje dále fluorid, termální síry a má mimořádně vysoký obsah minerálních látek.
V regeneraci i v léčení hodně pomáha vyrovnaný subalpinské klima a neuveřitelně čistí vzduch v celém okolí. Charekter těchto lázní je nejspíš rodinný, klidní garantující klidný odpočinek celoročně.

Novinky

Maďarské lázně Hegykő - volejte česky!

Informace mimo obsahu této stránky poskytujeme výhradně klientům, kteří si zajistili ubytování přes tyto stránky. Písemní kontakt přes menu E-mail. +36 30 680 2626
Vytvořeno službou VeresWeb/Webnode